Ostuinfo

 1. Üldinfo
  1. Kirjadele vastame 3 tööpäeva jooksul. Kui tekib küsimusi või soovite teada tellimuse kohta infot, siis kiireim viis on helistada tööpäeviti ajavahemikus 9-18 (telefoninumber on leitav kategoorias “Kontakt”.
 2. Tellimuse vormistamine.
  1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
  2. Toote hinnale lisandub transpordikulu. Tellimuse vormistamisel tuleb valida sobiv tarneviis. Tartus saab tellimusele ka ise jäärele tulla.
  3. Peale tellimuse kinnitamist kuvatakse Teie tellimus. Samuti saadetakse tellimus ka emailile.
 3. Tasumine.
  1. Tasumine toimub hetkel vaid pangaülekandega.
 4. Kohaletoimetamine
  1. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
  2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist.
  3. Tellimusi postitame korra päevas esmaspäevast kuni reedeni. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimusi ei postitata.
 5. Taganemisõigus.
  1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus tellimusest taganeda 14 päeva jooksul.
  2. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis ning samasuguses kompleksuses nagu tellijale väljastamise hetkel. Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub tellija pakendi selliselt ka avama. Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui tagastatav kaup on kahjustatud, siis on Müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele
  3. .Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Tagastamise kulud kannab ostja kui ostja on tellimuse täitmisel teinud vea (näiteks tellinud vale telefoni mudeli tarvikud).
  4. Ostja peab enne kauba tagastamist teavitama ka Müüjat.
  5. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
  6. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 6. Pretensioonide esitamise õigus.
  1. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja Veebipoe e-posti aadressile või helistada Veebipoe telefonil.
  2. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.